Miért pont Mi?

MIÉRT PONT MI?

• Otthonosan és barátságosan berendezett, jól felszerelt intézményünkben szeretettel fogadjuk a gyermekeket, szülőket, minden feltétel adott a képességek kibontakoztatására.
  • Biztonságot nyújtó, derűs óvodai légkört biztosítunk,melyben mindenki jól érzi magát. Az óvoda napirendje,ünnepeink, hagyományaink,rendezvényeink, változatossá teszik a kicsik és nagyok mindennapjait.
  • Az óvoda dolgozói figyelmesek,kedvesek, gyermekszeretők. Tágas udvarunkon, /ami folyamatos fejlesztés alatt áll/ jó levegőn, a gyermekek mozgásigényüket maximálisan kielégíthetik.
  • Óvodásaink olyan készségeket sajátítanak el, ami az iskolába lépéshez szükséges, és olyan képességekre is szert tesznek, hogy bármely szituációt, feladatot eredményesen és sikeresen oldjanak meg
Gyömrő Város Önkormányzat Mesevár Óvoda © 2021
Az oldalt a Webnode működteti
Készítsd el weboldaladat ingyen! Ez a weboldal a Webnode segítségével készült. Készítsd el a sajátodat ingyenesen még ma! Kezdd el