Bemutatkozunk

Intézmény neve: Mesevár Óvoda
Címe: 2230 Gyömrő, Kossuth Ferenc u. 24.
Telefonszáma: 06-29/331-443
Faxszáma: 06-29/331-443
E-mail címe: mesevarovi@gyomro.hu
Honlap címe: https://mesevar-ovoda.webnode.hu/
Óvodaigazgató: Szabó Judit
Óvodaigazgató helyettes: Mihalik Márta
Nyitvatartási idő: H-P: 6.00-17.30

Gyömrő Város Önkormányzatának Mesevár Óvodája a Kossuth F. u. 24. sz. alatt található, igen frekventált helyen, közel a vasútállomáshoz, buszmegállóhoz, bölcsődéhez, iskolához és a központhoz. Óvodánk 1952-ben épült, azóta többször lett bővítve, felújítva. Jelenleg hat csoporttal működünk. A gyermekekkel szakképzett óvodapedagógusok és dajkák foglalkoznak teljes nyitvatartási időben, reggel 6 órától délután 17.30 óráig. Fontos és kiemelt feladatnak tartjuk, hogy gyermekek és szülők szívesen járjanak óvodánkba, a gyermekek fejlettsége az óvodáskor végére megfeleljen az iskolai követelményeknek. Pedagógiai programunk tevékenységközpontú, mely jól illeszkedik az óvodáskor sajátosságaihoz. A gyermekeknek játékba és tevékenységbe ágyazottan közvetítjük az ismereteket. Előtérbe helyezzük a gyermekek legfőbb tevékenységét, a játékot, a foglalkozásokat, kezdeményezéseket kötetlen formában tartjuk. Óvodánkhoz parkosított udvar is tartozik, mely levegőzéshez, a gyermekek mozgásának fejlesztéséhez biztosít területet. A mindennapi tevékenységek mellett különböző programok is színesítik az ovisok életét. Előadóművészek rendszeresen látogatnak el óvodánkba, játékos, vidám, zenés műsorokkal szórakoztatva a kicsiket.

Gyömrő Város Önkormányzat Mesevár Óvoda © 2021
Az oldalt a Webnode működteti
Készítsd el weboldaladat ingyen! Ez a weboldal a Webnode segítségével készült. Készítsd el a sajátodat ingyenesen még ma! Kezdd el